Будь-яка мова має свої особливості. Тому, щоб виконати точний, граматично і стилістично вірний переклад з однієї мови на іншу, в більшості випадків необхідні глибокі знання відповідних мов. Щоб гарантовано отримати точний переклад текстів, ви можете звернутися в наше бюро.

Переклади яких текстів ми пропонуємо

Наше бюро перекладів в Києві пропонує максимально точну інтерпретацію текстів з однієї мови на іншу. Ми працюємо практично з будь-якими видами інформації, включаючи:

  • статті та рецензії;
  • комерційні пропозиції і презентації;
  • листи;
  • додатки до дипломів та ін.

Ми пропонуємо в тому числі переклад текстів з англійської, іспанської, арабської, китайської, японської та інших мов. Не використовуємо жодних автоматизованих систем. Усю роботу виконує фахівець, який відмінно володіє мовою і навичками двостороннього перекладу.

Переваги замовлення перекладів текстів у нас

Бюро перекладі Verb гарантує максимально якісний переклад презентації, додатка до диплома або статті на будь-яку мову. При інтерпретації текстів фахівець прагне підібрати обороти, які максимально близькі до тих, які присутні в початковому тексті. Також при написанні враховуються всі правила мови. Завдяки цьому перекладений текст виходить не тільки максимально відповідним оригіналу, але і повністю граматично та стилістично вірним.

Замовляють послуги перекладача в місті Київ від VERB, наші клієнти можуть розраховувати на те, що їх роботою стане займатися профільний фахівець. Тобто, наприклад, переклад комерційної пропозиції не буде виконувати людина, яка має тільки навички роботи з інформаційними статтями.

Ми працюємо з безліччю фахівців. Тому замовлення наших клієнтів виконуються дуже швидко. У разі потреби, переклад може бути виконаний за 1 день або навіть кілька годин. Швидкість виконання роботи не впливає на її якість. Якщо ж в матеріалі будуть недоліки, ми безкоштовно їх усунемо.

Вартість перекладу текстів в нашому бюро залежить від декількох факторів. Перший – мова – чим вона рідкісніша, тим дорожче коштує робота. Другий – обсяг тексту. Третій – тема і складність інформації в початковому тексті. Зразкові ціни на переклади можна дізнатися, ознайомившись з прайс-листом.

Звертаючись в наше бюро перекладів люди в результаті отримують повністю відповідний змісту оригіналу, грамотний і легко вважається текст. І все це за порівняно невелику суму.

Якщо у вас залишилися якісь питання, зв’яжіться будь-яким зручним для вас способом з нашим менеджером. У процесі бесіди з ним ви зможете дізнатися точну вартість послуги в вашому випадку і при необхідності зробити замовлення.

Вартість перекладів та послуг