Основні місця і екскурсійні маршрути індивідуального гіда в Києві

Для залучення туристів, а також для розвитку бізнесу в сфері договірних відносин на міжнародному рівні потрібні послуги гіда по Києву. Будь-який великий захід і з’їзд гостей з різних держав повинен супроводжуватися культурною програмою, в тому числі і просвітницькою.

Для виїзду до групи туристів або до одного гостя може допомогти наш індивідуальний гід, який добре орієнтується в місті і може підказати гостю деякі моменти, що стосуються адаптації в незнайомому місті і вирішення деяких проблем. Прогулянки з гідом обов’язково зачіпають всі наймальовничіші, історичні та культурніше місця:

  • Величну Києво-Печорську лавру;
  • Андріївський узвіз в містичному образі;
  • Золоті ворота з легендарною історією;
  • Маловідомі, але примітні місця в місті.

Високий рівень професіоналізму і значний досвід роботи з іноземцями від компанії «Verb» в місті Київ

Бюро перекладів і міжнаціональних комунікаційних зв’язків VERB надає послуги індивідуального гіда для вирішення всіх ділових переговорів і зустрічей, при цьому досвідчений фахівець допоможе знайти необхідні будівлі та установи без тривалого очікування.

Досвідчений гід в Києві володіє сленгом та діловим стилем мови. Професійність і досвід роботи гідом забезпечують успішні екскурсії партнерам по бізнесу. Найбільш повна і доступна інформація про місто, представлена ​​гідом впливає на успішність угоди.

Всі індивідуальні екскурсії по місту Київ гід проводить відповідно до договору і строго дотримується інструкції. Компанія бере на себе забезпечення транспортом гіда до місця початку екскурсій. Професійний англомовний гід має не тільки вищу освіту, а й постійно поліпшує свої навички, удосконалюючи словниковий запас зустрічами з іноземцями.

Індивідуальні екскурсії з гідом обов’язково включають прогулянки по історичній частині міста та ознайомлення з музичними школами, театрами, музеями. Гіди ознайомлені з основними моментами, якими символізується культура міста. Поринути в унікальний світ краси і збережених частинок історії можна за допомогою екскурсій, що реалізуються в індивідуальній формі для кожного туриста зі зручним тимчасовим графіком.

Вартість перекладів та послуг